Skip to content
Menu




Anonse towarzyskie

Wyszukaj miejscowość lub anons

Wybierz miasto





Co to Anonse Towarzyskie

Anonse towarzyskie to krótkie ogłoszenia ludzi, którzy są chętni na poznanie nowych osób. Anons towarzyski może dotyczyć niezobowiązującego spotkania, chęci zawiązania nowej relacji, a nawet oferty sponsoringu. Wśród sex anonsów zdecydowanie najczęściej spotykane są anonse towarzyskie kobiet oferujących sex za pieniądze. Nie jest to jednak reguła, w serwisie można znaleźć zarówno sex anonse oferujące sex za darmo, jak i za opłatą.

Anonse na Roksati

W serwisie Roksati można znaleźć zarówno anonse towarzyskie osób szukających drugiej połówki, jak i sex anonse. Ogłoszenia podzielone są na kategorie, do wyboru mamy m.in. wpisy pań, panów, par, trans, masaży itp. W celu wybrania odpowiedniej dla siebie osoby należy wybrać miasto, w którym chcemy odbyć spotkanie, a następnie przejrzeć dostępne wpisy.

Jak skontaktować się z kobietą z anonsu

Wszystkie ogłoszenia towarzyskie, anonse w serwisie posiadają numer kontaktowy do osoby wystawiającej ogłoszenie. Przed skontaktowaniem się, zaleca się dokładne przeczytanie opisu, w celu najlepszego dopasowania ogłoszenia do swoich potrzeb. W serwisie sex anonse kobiet to nie wszystko można również znaleźć osobę szukającą towarzystwa, przyjaźni lub chętnych do zbudowania stałej relacji.

Jak dodać własny anons

W celu dodania własnego wpisu w serwisie Roksati, przede wszystkim należy założyć konto. W tym celu konieczne jest podanie adresu e-mail i ustalenia hasła. Po przejściu procesu rejestracji użytkownik otrzymuje dostęp do dodawania własnych anonsów, ich edycji oraz usuwania ogłoszeń. Aby dodać anons towarzyski, należy przejść do zakładki „Dodaj anons”, a następnie wybrać odpowiednią kategorię. Następnie konieczne jest uzupełnienie wymaganych pól, takich jak: Nazwa, zdjęcie, opis, numer telefonu itp. Opis powinien zawierać wszelkie niezbędne informacje, im lepiej opisane jest ogłoszenie, tym większa szansa na zainteresowanie odpowiedniej osoby. Po uzupełnieniu formularza i przesłaniu go zostanie on zweryfikowany, a następnie dodany na stronę, lub usunięty, jeżeli nie spełnia regulaminu. Edycja oraz usunięcie ogłoszenia możliwe jest w zakładce „konto”, „moje ogłoszenia”.