Skip to content
Start > Eamore czy Roksati — który portal randkowy wybrać?
Eamore czy Roksati — który portal randkowy wybrać?

Eamore czy Roksati — który portal randkowy wybrać?

Spis treści

Roksati i Eamore to internetowe serwisy posiadające ogłoszenia towarzyskie/erotyczne, Zarówno Roksati, jak i Eamore skupiają się na użytkownikach, którzy są zainteresowani spotkaniami towarzyskimi w swojej okolicy.

Portale z anonsami towarzyskimi cały czas zyskują coraz większą popularność, o czym świadczy cały czas rosnąca ilość aktywnych użytkowników na obydwu portalach. Obydwa serwisy w zależności od preferencji i upodobań starają się jak najlepiej i jak najszybciej dobrać twojego partnera do szybkiego seksu lub związku. Od ciebie zależy, jak wykorzystasz te portale i do jakich celów.

Na powyższych portalach znajdują się ogłoszenia kobiet, mężczyzn, par oraz osób trans, geji, lesbijek. Rejestracja na tych serwisach jest aktywna dla wszystkich użytkowników, którzy mają ukończone 18 lat. Większość może uważać, że aktualnie bardziej popularny jest portal Eamore.

Na dzień dzisiejszy coraz więcej młodych ludzi zaczyna wybierać ogłoszenia na Roksati.pl. Uwarunkowane jest to przez fakt, że serwis Roksati.pl jest darmowy zarówno dla osób, które dodają ogłoszenia jak i zwykłych użytkowników. Roksati.pl cały czas pnie się w górę na rynku internetowych anonsów erotycznych. Dzięki temu mamy większe szanse, aby szybko znaleźć interesujące nas osoby.

Dużą różnicą względem Eamore jest fakt, że Roksati posiada znacznie lepiej zweryfikowaną i skategoryzowaną bazę kategorii i podkategorii. Oznacza to w praktyce, że na portalu mamy dostęp do takich kategorii jak Panie, Panowie, Masaże, Trans, Swingers, Striptiz, Lesbijki i geje. Mamy również możliwość spersonalizowania takich parametrów jak: wiek, miejscowość, waga, wzrost, rozmiar dekoltu itp. Serwis Eamore posiada zaledwie standardowy filtr sortowania, który dzieli się na kobiety i mężczyzn.Takie zróżnicowanie serwisów sprawiają, że zarówno młodzi, jak i osoby w starszym wieku, wolą sięgać po serwis Roksati.pl.

Jeśli chodzi o serwis Eamore, to może się on pochwalić dosyć dużą popularnością, natomiast Roksati może się pochwalić coraz większą bazą nowych użytkowników i wprowadzaniem wielu nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu w przyszłości ma szansę stać się liderem internetowych anonsów erotycznych.