Skip to content

Sex telefon

Sex telefon portalu Roksati zdobywa uznanie wielu polaków w kraju jak i za granicą, wszystko to dzięki głębokiej selekcji taka jest przeprowadzana podczas rekrutacji do uprawiania seksu telefonicznie przez wybrane dziewczyny na portalu. W 2020 roku zdobyliśmy również uznane wyróżnienie w rankingu firmy porównującej różnego typu usługi telefoniczne pod nazwą „Polski Sex Telefon World Rank” do którego zapraszamy poprzez wskazany adres w niniejszej publikacji.

Jak korzystać z sex telefonu

Na sex telefonie możesz prowadzić sex rozmowy przez telefon lub pisać za pomocą SMS-ów. Rozmowa z dziewczynami na sex telefon jest banalnie prosta. Przede wszystkim wybierz dziewczynę, z którą chciałbyś uprawiać sex. Jeżeli wybrałeś już dziewczynę, z którą chciałbyś się połączyć, wystarczy, że zadzwonisz na numer podany pod opisem dziewczyny, a następnie podasz numer wewnętrzny, odpowiedni dla laski, z którą chcesz uprawiać sex. 

Dziewczyny obsługują również SMS, aby porozmawiać z dziewczyną napisz SMS na numer podany pod opisem, a w treści SMS wpisz odpowiedni prefix, imię dziewczyny i treść wiadomości np. “wtap Kasia miło Cię poznać”. Prefix należy podać tylko przy pierwszym SMSie, następne wiadomości możesz wysyłać już bez prefixu oraz imienia dziewczny.