Skip to content
Start > Blog > Odloty pl czy Roksati – co wybrać?
Odloty pl czy Roksati – co wybrać?

Odloty pl czy Roksati – co wybrać?

Spis treści

Odloty a Roksati – co wybrać?

Dobra zabawa w kobiecym lub męskim gronie? Wspólne igraszki w trójkącie? Chcesz wstawić swoje ogłoszenie erotyczne? Żadne problem ! Jednak jest wiele serwisów internetowych, który wybrać? Dzisiaj porównamy serwisy Roksati oraz Odloty. Pierwszy z nich jest na rynku od wielu lat, jednak na horyzoncie pojawia się nowy gracz… Roksati.pl

Odloty a Roksati – porównanie

Aktualnie jest wiele stron o tym charakterze, jedną z nich są właśnie Odloty, na której znajdują się oferty z całego kraju. Niedawno jednak pojawił się nowy, ambitny serwis — Roksati, gdzie na zainteresowanego czeka baza zweryfikowanych i realnych użytkowników z całej Polski dostępnych od ręki. Młoda i seksowna dziewczyna? Czy może dojrzała i doświadczona MILF? Setki anonsów erotycznych, które codziennie są selekcjonowane i weryfikowane, pomogą zrealizować Twój erotyczny cel.

Oba portale mają wspólne mianowniki w postaci dodawania anonsów erotycznych oraz poszukiwania odpowiednich partnerów na spotkania. Odloty są serwisem, który jest na rynku już wiele lat, dzięki czemu jest jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych serwisów tego typu w Polsce. Roksati posiada bardziej rozbudowaną wyszukiwarkę, dzięki czemu możemy precyzyjniej wyszukać osobę o podobnych fantazjach i fetyszach. W serwisie Odloty.pl nie mamy możliwości szerszego zakresu wyszukiwarki, przez co poświęcamy więcej czasu na znalezienie kogoś odpowiedniego.

Odloty a Roksati – podsumowanie

Kolejnym aspektem jest fakt, że serwis Roksati.pl jest całkowicie darmowy dla swoich użytkowników zarówno przy przeglądaniu ogłoszeń, jak i dodawaniu własnych. Natomiast Odloty.pl wymagają opłaty za publikowanie ogłoszenia, oczywiście możemy też umieścić ogłoszenie darmowe, natomiast nie jest one wtedy zbytnio widoczne, ani promowane.

To sprawia, że na Roksati mamy większą szansę na zalezienie kogoś zainteresowanego spotkaniem niż na Odloty oraz innych portalach o podobnej tematyce.