Skip to content
Start > Odloty pl nie działa? Upadł kolejny portal z ogłoszeniami towarzyskimi
Odloty pl nie działa? Upadł kolejny portal z ogłoszeniami towarzyskimi

Odloty pl nie działa? Upadł kolejny portal z ogłoszeniami towarzyskimi

Spis treści

Takie inne pytania pojawiają się teraz na pierwszych stronach artykułów w sieci. Stało się tak, ponieważ ostatnio internet obiegła informacja, że serwis odloty.pl wraz z końcem stycznia 2022 roku zostaje zamknięty. Portal Odloty.pl jest następnym po Roksa, który po wielu latach zostaje zamknięty. Co w takim przypadku zrobić? Czy istnieją jakieś alternatywy? Jaki los czeka strony jak odloty?

Odloty — co to jest?

Portal internetowy odloty pl jest serwisem, który jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla odbiorców pełnoletnich. Umożliwia on użytkownikom zarejestrowanym oraz gościom na zamieszczanie i przeglądanie anonsów towarzysko-erotycznych użytkowników. Serwis funkcjonował przez kilkanaście lat, umożliwiając użytkownikom interakcje między sobą.

Jak działają?

Serwis podobnie jak inne strony jak odloty dawał możliwość założenia własnego konta, za pomocą którego użytkownik otrzymywał dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu, takich jak dodawanie ogłoszeń, czat, wybór miss, zapisywanie wybranych ogłoszeń itp. Niezarejestrowani użytkownicy nie mieli dostępu do dodatkowych funkcjonalności, mogli jedynie przeglądać ogłoszenia towarzyskie kobiet. Portal posiada kilka wersji językowych, co ułatwia dostęp osobom nieznającym języka polskiego. W portalu były zamieszczone anonse przez: panie, panie w duecie, panów hetero, panów homoseksualnych, oraz par i trans. Ogłoszenia Pań oraz Par zostały podzielone na kategorie Kobiety, natomiast reszta ukazywała się w dziale — Panowie.

Zamknięcie portalu odloty

Początkiem stycznia 2022 wiadomości obiegła informacja, że wraz z końcem miesiąca serwis zostanie zamknięty, co zostało potwierdzone przez administrację serwisu. Wiele portali informacyjnych również podzieliła się tą informacją w sieci.

Strony jak odloty

W Internecie istnieją strony jak odloty, które umożliwiają dodawanie oraz przeglądanie ogłoszeń towarzyskich. Każdy portal posiada własne zasady korzystania z serwisu, cześć stron wymaga opłaty przy dodawaniu ogłoszenia, niektóre natomiast pobierają opłatę od użytkownika, który chce skontaktować się z osobą z ogłoszenia. Naprzeciw wychodzi serwis Roksati, który umożliwia korzystanie z serwisu za darmo, bez ponoszenia opłat – zarówno przy przeglądaniu ogłoszeń jak i dodawaniu własnych.

Porównanie Odloty a Rosati

Portal Roksati.pl to strona jak odloty, z tą różnicą, że jest całkowicie darmowy dla swoich użytkowników zarówno przy przeglądaniu ogłoszeń, jak i dodawaniu własnych. Natomiast Odloty.pl wymagają opłaty za publikowanie ogłoszenia, oczywiście można też umieścić ogłoszenie darmowe, natomiast nie jest one wtedy zbytnio widoczne, ani promowane.

W tym przypadku wypada słabiej serwis Odloty, a Roksati zyskuje przewagę dzięki różnorodności i darmowego korzystania z portalu.

Podsumowanie

Wszystkie te aspekty sprawiają, że na Roksati jest większa szansa na znalezienie kogoś zainteresowanego spotkaniem niż na portalu odloty oraz stronach podobnych do odloty.