Skip to content
Start > Pozycja seksualna – Pozycja syrena
Pozycja seksualna – Pozycja syrena

Pozycja seksualna – Pozycja syrena

Spis treści

Pozycja seksualna Syrena

Pozycja Syrena to odmienna i ekscytująca pozycja seksualna, która może dostarczyć partnerom wyjątkowych doznań. W tej pozycji partnerka leży na plecach na krawędzi łóżka, stołu lub blatu, z wyprostowanymi nogami uniesionymi ku górze. Partner unosi te nogi i wsuwa dłonie pod pośladki partnerki, trzymając je jak dźwignię. Następnie wchodzi w nią, utrzymując kontrolę nad ruchem za pomocą nacisku na jej stopy.

Jakie są zalety pozycji Syrena?

 • Głęboka penetracja

  Pozycja seksualna Syrena umożliwia głęboką penetrację, co może dostarczyć intensywnych doznań zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety.
  Kontrola rytmu: Partner, który wykonuje penetrację, ma pełną kontrolę nad rytmem i głębokością, co pozwala dostosować doznania do własnych preferencji i potrzeb partnerki.

 • Stymulacja punktu G

  Dzięki specyficznemu kątowi penetracji, “Pozycja Syrena” może intensywnie stymulować punkt G partnerki, co zwiększa szanse na osiągnięcie orgazmu.
  Bliski kontakt: Partnerzy cieszą się bliskim kontaktem i intymnością, co może wzmacniać więź emocjonalną między nimi.

 • Eksperymentowanie

  Pozycja Syrena Kamasutra zachęca do eksperymentowania z różnymi kątami penetracji i tempem, co pozwala na odkrywanie nowych sposobów na przyjemność seksualną.

Wady pozycji seksualnej Syrena

 • Wymaga pewnej elastyczności

  Partnerka musi być wystarczająco elastyczna, aby unieść nogi i umożliwić partnerowi dostęp do pośladków. Nie każda osoba może wykonać tę pozycję komfortowo.

 • Fizyczna wydolność

  Syrena pozycja może być wymagająca fizycznie, zwłaszcza dla partnera wykonującego penetrację. Konieczne jest utrzymanie odpowiedniego nacisku na nogach partnerki i kontrola ruchu.

 • Komunikacja

  Jak zawsze, kluczowa jest otwarta komunikacja między partnerami. Wspólne wyrażanie potrzeb i preferencji jest niezbędne dla zapewnienia przyjemności i komfortu podczas stosunku.