Skip to content
Start > Pozycja seksualna – Szerokie Otwarcie
Pozycja seksualna – Szerokie Otwarcie

Pozycja seksualna – Szerokie Otwarcie

Spis treści

Pozycja Szerokie Otwarcie

“Pozycja Szerokie Otwarcie” to pozycja seksualna, która może dostarczyć partnerom intensywnych i satysfakcjonujących doznań. W tej pozycji mężczyzna klęczy przed partnerką, która leży płasko na plecach. Partnerka unosi pośladki i uda, oplatając mężczyznę nogami w okolicach pasa. To tworzy niezwykłą konfigurację ciał, która umożliwia głęboką penetrację i intensywną stymulację.

Zalety pozycji Szerokie Otwarcie:

 • Głęboka penetracja

  Pozycja Szerokie Otwarcie umożliwia głęboką penetrację, co może prowadzić do intensywnych doznań dla obojga partnerów.

 • Stymulacja punktu G

  Dzięki kątowi penetracji ta pozycja może dostarczyć skoncentrowanej stymulacji punktu G partnerki, co zwiększa szanse na osiągnięcie orgazmu.

 • Bliski kontakt

  Partnerzy w tej pozycji cieszą się bliskim kontaktem i intymnością, co wzmacnia poczucie zbliżenia emocjonalnego.

 • Elastyczność i eksperymentowanie

  Pozycja Szerokie Otwarcie zachęca do eksperymentowania z różnymi kątami i głębokościami penetracji, pozwalając dostosować doznania do własnych preferencji.

 • Komunikacja

  Jak w każdej pozycji seksualnej, kluczowa jest otwarta komunikacja między partnerami. Wspólne wyrażanie potrzeb i preferencji jest kluczem do satysfakcjonującego doświadczenia.

Wady pozycji Szerokie Otwarcie:

 • Wymaga giętkości

  Partnerka musi być wystarczająco giętka, aby unieść nogi i oplątać nimi partnera w okolicach pasa. Dla niektórych osób może to być trudne do osiągnięcia.

 • Fizyczna wydolność

  “Szerokie Otwarcie” może być fizycznie wymagające, zwłaszcza jeśli jest utrzymywane przez dłuższy czas. Oboje partnerzy muszą być w dobrej kondycji fizycznej.

 • Komunikacja

  Jak zawsze, kluczowa jest komunikacja. Oboje partnerzy muszą być komfortowi i otwarci na wyrażanie swoich potrzeb i preferencji, aby zapewnić przyjemność i komfort podczas stosunku.