Skip to content
Start > Pozycja seksualna – Uwięziony ptak
Pozycja seksualna – Uwięziony ptak

Pozycja seksualna – Uwięziony ptak

Spis treści

Pozycja uwięziony ptak

Pozycja sex Uwięziony Ptak to kolejna z odmian pozycji między partnerami, która ma potencjał dostarczenia intensywnych doznań i stymulacji. W tej pozycji partnerka znajduje się na plecach, z nogami uniesionymi i zgiętymi w kierunku swojej klatki piersiowej, podobnie jakby próbowała złapać swoje stopy. Partner staje przed nią i umożliwia penetrację. To, co wyróżnia pozycję “Uwięziony Ptak,” to fakt, że umożliwia ona skoncentrowanie się na stymulacji punktu G partnerki. W tej pozycji mężczyzna ma możliwość naciskania kolanami na wnętrze ud partnerki, co zwiększa parcie penisa na ścianki pochwy. Dla wielu kobiet stymulacja punktu G jest kluczowym czynnikiem do osiągnięcia intensywnych i satysfakcjonujących orgazmów. Pozycja Uwięziony Ptak sex daje kobiecie kontrolę nad głębokością penetracji i kątem ułożenia ciał, co pozwala na dostosowanie doznań do swoich preferencji. Partner może wspierać tę pozycję, trzymając partnerkę za biodra lub pośladki, co zwiększa stabilność i kontrolę ruchów. Jednak jak w przypadku każdej pozycji seksualnej, ważne jest komunikowanie się między partnerami. Oboje powinni wyrazić swoje preferencje i potrzeby, aby dostosować tempo i intensywność doznań. Uwięziony Ptak pozycja może dostarczyć zarówno emocjonalnej, jak i fizycznej bliskości, a także intensywnych doznań seksualnych, jeśli oboje partnerzy czują się komfortowo i zaangażowani.

Jakie są zalety pozycji Uwięziony Ptak?

 • Stymulacja punktu G

  Pozycja Uwięziony Ptak umożliwia intensywną stymulację punktu G partnerki, co może prowadzić do silnych i satysfakcjonujących orgazmów.

 • Kontrola nad głębokością i kątem penetracji

  Partnerka ma kontrolę nad tym, jak głęboko i pod jakim kątem odbywa się penetracja, co pozwala dostosować doznania do swoich preferencji.

 • Bliskość i intymność

  Pozycja Uwięziony Ptak umożliwia bliski kontakt między partnerami, co może zwiększać poczucie intymności i zbliżenia emocjonalnego.

Jakie są wady pozycji Uwięziony Ptak?

 • Wymagać zaufania i komunikacji

  Pozycja ta może być wymagająca pod względem zaufania i komunikacji między partnerami. Oboje muszą być komfortowi i otwarci na wyrażanie swoich potrzeb i preferencji.

 • Może być męcząca

  Dla partnerki pozycja sex Uwięziony Ptak może być fizycznie wymagająca, zwłaszcza jeśli utrzymuje uniesione nogi przez dłuższy czas.

 • Niewygodna dla niektórych par

  Nie każda para może znaleźć tę pozycję komfortową i satysfakcjonującą. To zależy od indywidualnych preferencji i anatomii.

 • Wymaga pewnej giętkości

  Partnerka musi być wystarczająco giętka, aby unieść nogi i złapać je w okolicach klatki piersiowej, co może być trudne dla niektórych osób.