Skip to content

Start > Dziewczyny > Gdańsk > Melissa

Data publikacji:19 stycznia, 2024

Zgłoś naruszenie

Melissa

Profil

Miasto: Gdańsk
Wiek: 33
Waga: 64 kg
Języki: Polski
Biust: 5

Kontakt

Tel: 888 079 654

Powiedz, że dzwonisz z Roksati

Ogłoszenie lokalne

Treść ogłoszenia

Jestem otwartą, serdeczną, towarzyską, kulturalną kobietą świadomą swojej seksualności. Oferuję spotkania w luźniej, przyjaznej atmosferze. Mam naturalną buzię bez mocnego makijażu, duże naturalne usta i ładny uśmiech.
Moja galeria jest aktualna ( zdjęcia z września 2023 r. ), pozbawiona retuszu. Na portalu jest tylko jedno moje ogłoszenie.
Mam kobiece, zadbane i jędrne ciało, miły głos i aparycję. Spotkania ze mną często wykraczają poza seks klasyczny i oralny.
To co lubię w łóżku, wymieniłam niżej w preferencjach. Wykonuję tylko to, co wyróżniłam, a wszystko obejmuje cena za godzinne spotkanie bez dodatkowych opłat.
Deep throat/Dyskrecja/dziki seks/face fucking/fetysz butów/fetysz stóp/finał na ciało/finał na twarz/francuz bez zabezpieczenia/francuz w zabezpieczeniu/lizanie jąder/masaż/minetka/palcówka/ostre słówka/rimming/seks oralny/seks hiszpański/seks klasyczny/seksowna bielizna
Seks analny jest możliwy jedynie ze stałymi klientami.
Moi goście cenią mnie za erotyczną zabawę zgodną z wcześniejszymi ustaleniami i inteligentną rozmowę. Najbardziej usatysfakcjonowani ze spotkania ze mną są mężczyźni o otwartym umyśle, z pozytywnym nastawieniem do życia. Dobre wibracje zawsze podgrzewają temperaturę w łóżku i działają eskalująco na moje zaangażowanie.
Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia. Proszę mi nie proponować spotkania przy jakichkolwiek używkach i nie przychodzić pod ich wpływem.
Nie umawiam się w środku nocy ani na całą noc.

Nie odpowiadam na SMS-y, proszę dzwonić.

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *