Skip to content

Start > Dziewczyny > Łódź > Czytaj profil

Data publikacji:24 stycznia, 2022

Zgłoś naruszenie

Czytaj profil

Profil

Miasto: Lodz
Wiek: 31
Waga: 50 kg
Języki: Polski, Angielski
Biust: 2
Kogo szukam: Panow
W jakim celu: Sponsoring

Kontakt

Tel: 507 217 529

Powiedz, że dzwonisz z Roksati

Ogłoszenie lokalne

Treść ogłoszenia

Osoby które się umawiają i bez poinformowania o rezygnacji się nie pojawią zostają automatycznie zablokowanie bez możliwości ponownego umówienia się

Rozmowy zaczynające się od:"co oferujesz", "przedstaw swoją ofertę", "możemy więcej niż dwa razy" itd traktuję jako SPAM

Ja nic nie muszę, ja mogę. Jeżeli nie jesteś kulturalnym mężczyzna to nasze spotkanie nie dojdzie do skutku. Podstawa spotkania to szacunek do samego siebie.

Proszę o zapoznanie się z treścią ogłoszenia i WYŁĄCZNIE KONKRETNE telefony (sms)!!!!!!!!

.

Dzwonisz=Proszę o krótkie konkretne informacje dotyczące spotkania o której chcesz dokładnie podjechać. Reszte masz w szczegółach anonsu.

Ilość posiadanej gotówki nie ma żadnego znaczenia jeśli nie umiesz się zachować w stosowny sposób. Lubię dobrą zabawę, ale maniery to dla mnie rzecz absolutnie podstawowa. Nie zarabiam kosztem swojego zdrowia psychicznego lub fizycznego-jest zbyt cenne.

Jeśli nie odbieram, napisz SMS, bądz spróbuj jeszcze raz za chwilę zadzwonić. Proszę zrozumieć,że posiadam coś takiego jak ŻYCIE i jeśli nie mogę rozmawiać, to nie znaczy,że jestem z klientem, tylko mogę być NA UCZELNI, W SKLEPIE, W BIBLIOTECE ITD i nie wyobrażam sobie prowadzenia rozmów w miejscu publicznym.

Opinie