Skip to content
Data publikacji:5 czerwca, 2024

Zgłoś naruszenie

Paula

Profil

Miasto: Wadowice
Wiek: 26
Waga: 65 kg
Języki: Polski, Angielski
Biust: 4

Kontakt

Tel: 576 840 545

Powiedz, że dzwonisz z Roksati

Ogłoszenie lokalne

Treść ogłoszenia

PROSZĘ NIE KOJARZYĆ SWOICH DOSWIADCZEŃ Z ADRESEM POD KTÓRYM PRACUJE PONIEWAŻ WYNAJMUJE APARTAMENT PRYWATNY I NIE MAM WPŁYWU NA TO JAKA WCZEŚNIEJ OSOBA TU PRZEBYWAŁA!!!

Witam Cie na moim profilu.
Jeżeli masz ochotę na spotkanie na poziomie z inteligentną dziewczyną to dobrze trafiłeś. Jestem sympatyczną i uśmiechniętą kobietą z pozytywnym nastawieniem i miłą aparycją. Seksowna bielizna, gładkie i pachnące ciało, makijaż i pozytywne nastawienie to moja wizytówka. Swoje spotkania oferuje w apartamentach, które wynajmuje. Mieszkania są zawsze na wysokim poziomie, czyste i dyskretne. Do każdego spotkania podchodzę indywidualnie, pytam na co masz ochotę i czego oczekujesz. Nie lubię pośpiechu i nie wywieram presji a chwilę czasu zawsze poświęcam na rozmowę aby rozluźnić atmosferę na początku. W moim mieszkaniu zawsze czeka na Ciebie prysznic z czystymi i pachnącymi ręcznikami abyś mógł sie odświeżyć po pracy lub podróży i czuć się komfortowo. W apartamencie zawsze jestem z koleżanką z którą oferuje duety. Nie jest to żadna prywatka ani mieszkaniówka. Nie ma tu tłumu dziewczyn a ja na każdym kroku dbam o Twoją dyskrecję.
Drodzy panowie. Jeżeli macie dość fake ogłoszeń, zawodów, pośpiechu i stresu kogo spotkacie za drzwiami zapraszam do siebie. Na wszystkie pytania odnośnie serwisu i szczegółów odpowiadam telefonicznie aby uniknąć nieporozumień.
*Nie odbieram numerów zastrzeżonych
*Nie odpisuje na smsy
*Nie zniżam stawek
*Nie wykonuje seksu analnego, finału do buzi i na twarz

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *